İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

IPhone 12’nin Özellikleri Açığa Çıkıyor

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl Eylül ayında yeni IPhone’ları piyasaya sürecek. Barclays analistleri Blayne Curtis, Thomas O’malley ve Baylie Harri tarafından yayınlanan rapor, iPhone 12 için önemli ayrıntıları içeriyor.

İPhone X’den bu yana Apple’ın telefonlarında vazgeçilmez hale gelen Face ID, iPhone 11 ile önemli ölçüde hızlandı. TrueDepth sistemi gelecek yıl yenilenecek ve Face ID’yi daha iyi hale getirecek.

iPhone 12, Face ID ve kamera geliştirme ile birlikte geliyor!

Iphone 11 Pro ve Pro Max, üç kamera genişliğinde, telefoto ve ultra geniş açıya sahiptir. Iphone 12 Pro ve Pro Max’in 3D TOF’A eklenecek belirli bir derinlik sensörüne sahip olduğu düşünülmektedir.

Buna ek olarak, Pro modelleri 4 GB RAM ve 6 Gb iPhone 12 Pro’ya yükseltilecek. Yakın zamanda Avrupa Komisyonu’nun telefon üreticilerini tek tip bir şarj adaptörü kullanmaya zorladığını duyurduk.

USB-C bugün standart hale gelirken, iPhone USB-C anahtarını daha uzun süre yapacak iddialar yapıldı. Yıldırım konektörü 2021’te en az bir iPhone’dan kaldırılacak.

İPhone 12 modellerini bir kenara bırakarak, iPhone SE 2 veya iPhone 9’un Mart ayı sonuna kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor. 5G destekli model de dahil olmak üzere beş yeni iPhone 2020’te piyasaya sürülecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir