İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Edremit Belediyesi’ne Özel Teşekkür

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın şehit ve Gazi aileleri için ücretsiz tatil uygulaması büyük beğeni topladı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şube Başkanı Haydar Filiz, Edremit Belediyesi’ne başvurusundan dolayı teşekkür etti.

Edremit Belediyesi, Türkiye’nin dört bir yanındaki şehit ve gazilerin aileleri için ücretsiz termal tatil uygulaması başladı, okulların tatil döneminde büyük ilgi gördü. Balıkesir Şube Başkanı Edremit Belediyesi özel kalem Müdürü Tayfun Canlı’yı ziyaret eden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şube Başkanı Haydar, teşekkürlerini iletti.

Dernek Başkanı Haydar Filiz, başvurunun şehit ve gazilerin tüm yakınları tarafından memnuniyetle karşılandığını belirterek, “Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’ın sosyal sorumluluk projesi kapsamında böyle bir başvuru yaptığını çok anlamlı buluyoruz. Şehit ve gazilerin aileleri olarak hatırlamak ve önemsemek farklı bir anlama sahiptir. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, özel kalem Müdürü Tayfun Canlı ve emeği geçen herkese teşekkürler.” dedi.

Edremit Belediyesi Sözcüsü ve Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı, “Hayatımızı şefkatle feda eden şehitlerimizi bir kez daha hatırlıyoruz ve bu dönemde gazilerimize, Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’ın talimatı ve uygulamasına şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir